Niezwykłe konfitury od La Ghiotta Marmotta
Categories
Przetwory SYCYLIA

Niezwykłe konfitury od La Ghiotta Marmotta

Dżem z cytryn, konfitura z pomidorów, figowe i gruszkowe połączenia z czekoladą, orzechami czy winem. Przetwory pochodzące z małego ekologicznego gospodarstwa usytuowanego w samym sercu Sycylii, w miejscowości Troina, to nie tylko różnorodność smaków ale także gwarancja najwyższej jakości.

La Ghiotta Marmotta to małe, ekologiczne gospodarstwo, w którym ze świeżo zebranych owoców i warzyw wytwarza się bio produkty w nowoczesnym laboratorium, dzięki czemu zachowują niezwykły smak. Farma Ghiotta wytwarza, miedzy innymi: dżemy, konfitury i marmolady. W przetworach Ghiotta nie ma żadnych konserwantów i barwników, wszystkie produkty pochodzą z certyfikowanych upraw, a w trosce o ochronę środowiska gospodarstwo wykorzystuje głównie odnawialne źródła energii. 

Na naszej stronie znajdziesz kilka nowości od La Ghiotta Marmotta: żelatynę z pigwy o delikatnym smaku, pięknym kolorze i konsystencji przywodzącej na myśl miód. Konfitury: z opuncji figowej z prażonymi migdałami i czekoladą, z fig połączoną z czekoladą i orzechami oraz z gruszek z białą czekoladą i winem Noto DOC.