Poznajmy się! Jak działamy?
Categories
InCampagna O NAS

Poznajmy się! Jak działamy?

JAK DZIAŁAMY?

Prowadzimy sprzedaż ekologicznych cytrusów wyłącznie przez internet, oferując Odbiorcom produkty z sycylijskich sadów,  które sami uprawiamy. Nie posiadamy magazynu w Polsce, paczki przygotowywane są na Sycylii skąd docierają  bezpośrednio do Twojego domu.  Unikamy w ten sposób generowania niepotrzebnych odpadów podczas przeładunków. Owoce zbieramy dopiero po otrzymaniu Twojego zamówienia, dzięki czemu nie marnujemy żywności, gwarantujemy krotki łańcuch dostaw i co najważniejsze świeżość owoców i warzyw.

DZIAŁAMY SEZONOWO!

Działalność prowadzimy wyłącznie w sezonie cytrusowym, który w Europie trwa od września do końca maja. W tym okresie w zależności od miesiąca na naszej stronie www.incampagna.pl dostępne są różne ekologiczne warzywa i owoce: jasne i czerwone pomarańcze, mandarynki, grejpfruty, cytryny, granaty, mango, awokado i szeroki wybór włoskich delikatesów. 

JAK CZĘSTO ZBIERAMY I WYSYŁAMY OWOCE?

Owoce zbieramy i wysyłamy raz w tygodniu. Zamówienie złożyć możesz zawsze do niedzieli do godz. 23.59 (kalendarz dostaw).

CO WYRÓŻNIA NASZĄ SPRZEDAŻ ONLINE? 
Cubotto

Cubotto to wymyślone przez nas słowo, które określa karton o wymiarach 25x30x40 cm, jest to nasze minimum logistyczne. Jeden karton może pomieścić od 10 do 12kg produktów spożywczych. Jest on bardzo wytrzymały, co sprawia, że nadaje się do powtórnego użycia. Jego specyficzny kształt i konstrukcja pozwala na doskonałe zoptymalizowanie przestrzeni i ograniczenie śladu węglowego podczas transportu.

Ekologiczny wypełniacz

Możesz wybrać gotowe, zaproponowane przez nas zestawy cubotto z daną odmianą czy mieszanką owoców lub warzyw. Możesz także skomponować zawartość cubotto samodzielnie, wypełniając go owocami, warzywami lub/i  włoskimi delikatesami np. oliwą, kremami, sosami, bakaliami. Jeżeli nie uda Ci się wypełnić w całości cubotto wybranymi przez Ciebie produktami, pamiętaj, że karton zostanie automatycznie dopełniony tzw. „wypełniaczem”, czyli pomarańczami, na które w danym momencie przypada pełnia sezonu. System dokładnie pokaże podsumowanie informując o ilości wypełniacza i kwocie do zapłaty.

InCampagna to nie tylko internetowa sprzedaż sycylijskich produktów, to również, i przede wszystkim, prawdziwe historie i silne zasady, które na pierwszym miejscu stawiają ludzi i przyrodę. Jakie walory kryją się za marką InCampagna przeczytasz w poście: Poznajmy się! InCampagna dzisiaj!

InCampagna: jak działamy, ekologiczne gospodarstwo rolne
InCampagna: jak działamy, ekologiczne gospodarstwo rolne

Te produkty znajdziesz w naszym sklepie:

incapagna produkt bio
Owoce i warzywa
Zobacz w naszym sklepie


incapagna produkt bio
Dżemy, miody i kremy
Zobacz w naszym sklepie