Kalendarz sezonowości owoców
Categories
Odmiany W SADZIE

Kalendarz sezonowości owoców

Tutaj sprawdzisz kalendarz sezonowości ekologicznych owoców z Sycylii. 

KIEDY NAJLEPIEJ ZAMAWIAĆ RÓŻNE ODMIANY OWOCÓW?

W trosce o naszą planetę stosujemy wyłącznie naturalne metody uprawy. Nasze owoce i warzywa pochodzą z gospodarstw posiadających Europejski Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego. Produkowane są bez wykorzystania szkodliwych środków chemicznych i materiałów GMO. Żyjemy według wartości holistycznego, ekologicznego podejścia do ziemi i przyrody. Wybierając owoce i warzywa z InCampagna wspierasz małe, lokalne gospodarstwa we Włoszech, na Sycylii. Szanując naturalny cykl natury w naszym sklepie online znajdziesz sezonowe owoce i warzywa.

Chcesz dowiedzieć się kiedy na stronie internetowej InCampagna pojawi się Twoja ulubiona odmiana pomarańczy? Sprawdź kalendarz sezonowości owoców i zaplanuj swoje zakupy!

O poszczególnych odmianach przeczytasz w naszych postach na blogu w zakładce: Odmiany

Dostępność owoców i warzyw zależy od sezonu i warunków atmosferycznych. Nagłe, gwałtowne opady deszczu, duże różnice temperatur, suche lato, wiatr scirocco to tylko niektóre z czynników, które istotnie wpływają na plony, ich czas dojrzewania i zbiory. Staramy się na bieżąco informować Cię o tym co dzieje się w naszych sadach na Sycylii. Chcemy dostarczć Ci świeże, rano zebrane, naturalne, organiczne produkty, najwyższej jakości, dlatego też cały czas uaktualniamy naszą ofertę na stronie. 

Zaplanuj swoje zakupy. Jedz zdrowo, sezonowo i bez chemii!


Te produkty znajdziesz w naszym sklepie:

incapagna produkt bio
Owoce i warzywa
Zobacz w naszym sklepie


incapagna produkt bio
Dżemy, miody i kremy
Zobacz w naszym sklepie